רני רותם ניהול וביצוע
רני רותם >לקוחות ממליצים >

לקוחות ממליצים

 

המלצה

חן ויורי פטרוב   |   בית אלפא

 

המלצה חן ויורי פטרוב

 

 

המלצה

דינה לוין   |   מולדת

"אני ממליצה בחום על רני כמנהל פרוייקט בניה מנסיון אישי שלי.
אני מאוד הייתי מרוצה מכל התהליך מרגע התכנון ועד לתוצאה הסופית.
הכל נעשה במקצועיות והתחשבות מירבית ברצונות שלי וכל זה בסבלנות וחיוך גדול.
בהצלחה גדולה דינה לוין"

 

המלצה

ריקה ואבנר שובל   |   קיבוץ בית אלפא

"כשחיפשנו אפשרויות לבניית תוספת המיועדת להגדלת הבית, התלבטנו מאוד לגבי בחירת הקבלן. רני היה אחת מן האפשרויות שהומלצו לנו דרך האדריכל איתו עבדנו. המפגש בינינו הניב תוצאות מצוינות ואלו ניכרות בבנייה, כמו גם בתכנון המדוקדק, בעמידה בלוחות הזמנים השונים, במסירת מידע אמין תוך כדי הבנייה. בפירוט והצעת מחיר לגבי העלויות השונות ובניהול הכספי התקין, וניהול חשבונות מסודר, קבלות וחשבוניות ותשלום המע"ם- כפי שצריך להיות מול הלקוח ומול הרשויות השונות. ( מאוד לא ברור מאליו בעולם הקבלנים והבנייה בישראל ). נוכל להמליץ בפה מלא- נסו ותיווכחו כי יש עימכם אדם שילווה אתכם בכל שלב בתהליך הבנייה וייתן לכם תשובות מיידיות בשטח, כמו גם התחשבות באופן התשלום ויחסי לקוח קבלן פתוחים וכן נגישות ומיידיות לגבי כל בקשה ושאלה. בברכה ובהמלצה חמה. כל טוב ממשפחת שובל ריקה ואבנר, קיבוץ בית אלפא, קיץ 2014".

 

המלצה

עומר ואלון אגמון   |   קיבוץ חפציבה

"כשהחלטנו לבנות את הבית היה לנו ברור שאנחנו חייבים מפקח. עם רני היה קליק מהרגע הראשון. מיד ידענו שמצאנו בעל מקצוע! אחד שמבין ויודע את העבודה. ואכן במהלך כל הבנייה ידענו שיש על מי לסמוך ושנקבל את הפיתרון המקצועי הטוב ביותר שגם יעמוד בתקציב שלנו. באופן אישי רני נכנס לנו ללב מעבר למקצועיות ללא פשרות, למדנו להכיר גם אדם שבאמת אכפת לו מהלקוחות שלו, אדם ששם קודם כל את טובת הלקוחות ושמנסה בכל דרך אפשרית לעזור לעבור את התהליך הלא פשוט הזה בצורה החלקה ביותר. שמחנו לראות שעדיין יש בתחום הבנייה אדם כמו רני, שיודע לתת שרות מעל ומעבר ושתמיד ידאג לך.
ושמחנו לגלות שיש עוד אנשים טובים בעולם שבאמת אכפת להם מימך.
תודה רבה מכל הלב משפחת אגמון חפתיבה 2013-2014"

 

המלצה

דרור חייק   |   מושב רמת צבי

"שכרנו את שירותיו של רני לביצוע פרוייקט בנייה מורכב וחשוב במושב רמת צבי. אנחנו 10 משפחות, 5 במגרשים העליונים ו-5 במגרשים התחתונים, ונזקקנו לקיר בגובה 4 מטרים ובאורך 100 מטרים אשר יחזיק את הקרקע של המגרשים העליונים ויתמוך אותם מפני קריסה. בחרנו ברני רותם לביצוע הפרוייקט והוא בוצע בצורה מקצועית מאד, בעמידה בלוח זמנים וללא חריגות מבחינת העלויות שסוכמו מראש. רני היה בשטח בעצמו מדי יום ופיקח מקרוב על העבודה. הוא זה שהתנהל ישירות מול המתכנן, המהנדס, המודד וכו' וחסך לנו את כל כאבי הראש וההתרוצצויות. הייתה הקפדה מוחלטת על בטיחות, העובדים שלו היו נחמדים ואדיבים, אווירת העבודה הייתה נעימה. רני היה זמין תמיד לכל שאלה (והיו לנו הרבה) וליווה אותנו מההתחלה ועד הסוף בצורה מקצועית מאד. בסופו של דבר קיבלנו ביצוע מושלם, עם אישור מהנדס שהקיר עומד בדרישות התקן, אתר הבנייה הוחזר כשהוא נקי ואנחנו יכולים לישון בשקט בידיעה שהפרוייקט בוצע בצורה הכי יסודית, מקצועית ובטוחה שיש. זאת הסיבה שבגללה מלכתחילה בחרנו קבלן מוכר ורשום ולא "חאפר", כי ידענו שרני יקפיד על כל פסיק ולא יעגל פינות. כולנו מאד שמחים על הבחירה בו וממליצים עליו בחום – הוא מקצוען אמיתי, בעל ידע רב בכל נושאי הבנייה וקודם כל בן אדם שעומד בהתחייבויות שלו. דרור חייק, מושב רמת צבי- 2015"

 

המלצה

תומר יהב   |   חפציבה

המלצה - תומר יהב

 

 

המלצה

חן ויורי פטרוב   |   בית אלפא

לצפייה בסרטון > לחצו כאן

 

 

לקבלת הצעה, מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם:)

 

מקצועיות

מקצועיות

איכות

איכות

חדשנות

חדשנות

ביטחון

ביטחון

אמינות

אמינות

 

 

כל הזכויות שמורות © לרני רותם ניהול וביצוע בע"מ 2017

 

הפעל נגישות

בניית אתרים